Ettevõtte tegevuspõhimõtted

Kvaliteet, millele võib kindel olla

Meie toodete kvaliteedist saate aru nii duši all olles kui käsi pestes. Kuid mis on selle taga? Mis viib Hansgrohet edasi, missugune majanduslik tähtsus on sel ettevõttel ja kes vastutavad? Piilume läbi „lukuaugu“, mis toimub selle Schwarzwaldi ettevõtja juures, kelle tooteid võib leida igalt poolt maailmast. Lugege, mida me endast kujutame. Ning mida me oluliseks peame.
hansgrohe kaubamärgi tõestatud kvaliteedile võite kindel olla. Teie eelised: esmaklassilised tooted, suurepärane disain, jätkusuutlik tootmine ja hea teenindus. Soovime seda siinjuures veelkord rõhutada:
 
  • Kvaliteedi all selgitame, mida mõistame „tipptasemel töö“ all. 
  • Disain on oluline: juba üle 30 aasta kujundab hansgrohe kaubamärgi toodete välimust Phoenix Design. Lugege lisaks selle rahvusvaheliselt tuntud disainistuudio kohta. Ja tutvuge disainiauhindadega, mis kinnitavad Hansgrohe grupi kvaliteedistandardite ja disainijuhtimise väärtust. 
  • Pealkirja Traditsioon ja innovatsioon all saate heita pilgu ettevõtte ajaloole. Kas teadsite, et Hans Grohe on dušilifti leiutaja? Tänaseni kajastub leiutiste rohkus lugematutes patentides ja põnevates tulevikutehnoloogiates.
     
  • Hansgrohe grupp majandab jätkusuutlikult ja tegutseb vastutustundlikult. Pealkirja Vastutus alt saate lugeda, missugused on muud head põhjused hansgrohe toodete ostmiseks. 
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses