Siit leiate teavet ja inspiratsiooni

Allalaaditavad kataloogid, juhised ja sertifikaadid

Milline dušš mulle sobib, mis sobib minu valamuga? hansgrohe uudised. Ja kuidas hoolitsen oma tipptasemel toodete eest? Meie kataloogidest ja brošüüridest leiate vastused nendele küsimustele ja paljule muule. Laadige need siit lihtsalt alla. Ja seejärel tundke rõõmu hansgrohe vannitoa- ja köögitoodete maailmast.

 • hg vannitoakataloog kaas

  hansgrohe vannitoakataloog 2022

  Siit leiate dušid ja segistid, mis teid hellitavad ja aitavad. Nii tunnete vannitoast ja köögist rohkem rõõmu. Huvitav teave disaini, tehnoloogia ja kaubamärkide kohta.

  Laadige alla hansgrohe tootekataloog (PDF, 7.9 MB)
 • innovatsioon 2021 kaas

  hansgrohe uudistooted 2021

  Siit leiate hansgrohe uuemad tooted. Disaini ja tehnoloogia kaudu leiame alati uusi viise vee kasutamiseks ning saame teile pakkuda kaunemaid hetki veega.

  Laadige alla 2021. a uudiste kataloog (PDF, 15 MB)
 • Köögikataloog 2021

  hansgrohe köögikataloog 2022

  Siin keerleb kõik meie uuenduslike segistite, valamute ja köögitarvikute ümber. Et pakkuda teile rohkem esteetilist naudingut ja läbimõeldud funktsioone, lihtsustada teie tööd ning aidata veest rõõmu tunda.

  Laadige alla köögikataloog 2022 (PDF, 3.9 MB)
 • raindrain ja xtrastoris kataloogi kaas

  RainDrain ja XtraStoris

  RainDrain duširennidega saate vannituppa kaasaegse äravoolulahenduse. Valite duši äravoolukatte värvi, pinna materjali ja disaini vastavalt oma dušile ja vannitoa stiilile, mis on kooskõlas muude hansgrohe toodetega nagu XtraStoris. XtraStoris seinanišid pakuvad rohkelt ladustamispinda vannitoatarvikutele.

  Laadige alla RainDrain ja XtraStoris kataloog (PDF, 7.2 MB)
 • Vaata duššide puhastusnippe ka siit
 • Vaata valamusegistite puhastusnippe siit

Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses