mattmust köögisegisti
hansgrohe toodetega köök

hansgrohe ajatult kaunid segistid, valamud ja tarvikud teie köögi jaoks

Köök on kirg. Köök on pere ja sõprade kohtumispaik, kus valmistatakse süüa, süüakse, lõõgastutakse ja pidutsetakse. hansgrohe segistid, valamud ja aksessuaarid on täiuslikud koostisosad kõikide mugavustega ajatult stiilse ja funktsionaalse õhkkonna loomiseks. Need muudavad köögi kodu lemmikruumiks. Ja töö? See on imelihtne.

Tutvuge meie uudistoodetega kvaliteetse köögidisaini jaoks

Puristliku disainiga uuenduslikud tooted: kaunimate hetkede jaoks veega.


Köögi süda tuksub seal, kus voolab puhas vesi. Seetõttu töötab hansgrohe pidevalt välja uusi ideid, kuidas veega nauditavalt ümber käia. Toodete ergonoomiline täiuslikkus ja viimseni lihvitud tehnoloogiad muudavad köögitöö tõhusamaks ja nauditavamaks. Kasutajasõbralike köögisegistite paindlikul kombineerimisel valitud kvaliteetse valamuga on nende kasutamine lihtne ja nauditav. Valitud materjalid ja suurepärane töötlus tagavad nende pika kasutusea. hansgrohe funktsionaalsed köögitarvikud hõlbustavad köögis toimetamist.

Teie maitsele vastavad isikupärased ja väljendusrikkad segistid


Tutvuge koos hansgrohega kaasaegse köögidisainiga ja laske end praegustest suundumustest ja uudistoodetest inspireerida. Olenemata sellest, kas otsite ideid atraktiivse saarelahendusega köögile, või hoopis sujuvalt eluruumiks üleminevale avatud köögile, aitavad illustreerivad näited leida sobiva isikupärase kujunduse.

Hansgrohe kööginõustaja näitab, kuidas saate oma ideed funktsionaalseks köögikujunduseks muuta. Valamu ja segisti valik mängib seejuures otsustavat rolli. Nõuandjast leiate teavet uuenduslike tehnoloogiate kohta, mis muudavad valamu juures töötamise tõhusaks. Ekspertnõuanded paigaldamise ja hoolduse kohta näitavad teile, kuidas oma kvaliteetset kööki kaua nautida.

Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses