hansgrohe toodetega köök

hansgrohe ajatult kaunid segistid, valamud ja nende kahe kombinatsioonid teie köögi jaoks

Köök on kirg. Köök on pere ja sõprade kohtumispaik, kus valmistatakse süüa, süüakse, lõõgastutakse ja pidutsetakse. hansgrohe segistid, valamud ja valamukombinatsioonid on täiuslikud koostisosad kõikide mugavustega ajatu stiilse ja funktsionaalse õhkkonna loomiseks. Need muudavad köögi kogu kodu lemmikruumiks. Ja töö? See on imelihtne.

Tutvuge meie uudistoodetega kvaliteetse köögidisaini jaoks

Puristliku disainiga uuenduslikud tooted: kaunimate hetkede jaoks veega.


Köögi süda tuksub seal, kus voolab puhas vesi. Seetõttu töötab hansgrohe pidevalt välja uusi ideid, kuidas veega nauditavalt ümber käia. Toodete ergonoomiline täiuslikkus ja viimseni lihvitud tehnoloogiad muudavad köögitöö tõhusamaks ja nauditavamaks. Kasutajasõbralike köögisegistite paindlikul kombineerimisel valitud kvaliteetse valamuga on nende kasutamine lihtne ja nauditav. Samuti võite jätta sobivaima valamu ja segisti kombinatsiooni leidmise hansgrohe hooleks. Ülimoodsatest valamukombinatsioonidest saab teie köögi keskpunkt. Valitud materjalid ja suurepärane töötlus tagavad nende pika kasutusea. hansgrohe funktsionaalsed köögitarvikud hõlbustavad köögis toimetamist.

Teie maitsele vastavad isikupärased ja väljendusrikkad segistid


Tutvuge koos hansgrohe’ga kaasaegse köögidisainiga ja laske end praegustest suundumustest ja uudistoodetest inspireerida. Olenemata selles, kas otsite ideid atraktiivse saarelahendusega köögile või avatud köögile, mis läheb sujuvalt üle eluruumiks, aitavad illustreerivad näited leida sobiva isikupärase kujunduse.

Hansgrohe kööginõustaja näitab, kuidas saate oma ideed funktsionaalseks köögikujunduseks muuta. Valamu ja segisti valik mängib seejuures otsustavat rolli. Nõuandjast leiate teavet uuenduslike tehnoloogiate kohta, mis muudavad valamu juures töötamise tõhusaks. Ekspertnõuanded paigaldamise ja hoolduse kohta näitavad teile, kuidas oma kvaliteetset kööki pikka aega nautida.
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses