Moodsad käsidušid, mida on lihtne käsitseda.
Segistid, dušid ja muud tooted moodsasse vannituppa

Vormi ja funktsiooni silmapaistev ühtsus: hansgrohe kaubamärgi vannitoatooted

Vannituba pole üksnes pesuruum – see on eluruum enesetunde parandamiseks. Dušiala muutub aina suuremaks ja uued materjalid, nagu klaas, annavad vannitoale uue moodsa ilme. hansgrohe toodetega muutub vannituba mugavamaks. hansgrohe vannitoamaailma sukeldudes saate tutvuda väljendusrikaste stiilimaailmade, innovatiivse disaini ja kasulike funktsioonidega.

hansgrohe kaubamärgi uudistooted

Tutvuge meie uudistoodetega kvaliteetse vannitoadisaini jaoks

Omanäoline vannitoadisain hansgrohe duššide, segistite ja termostaatidega

Uue kodu loomisel või kvaliteetsel renoveerimisel on teie vannitoa disain väga oluline. Kaasaegse vannitoa planeerimise eesmärgid on juba ammu ületanud kaine funktsionaalsuse piirid. Lisaks innovatiivsetele tehnoloogiatele, mis lubavad vett vastutustundlikult nautida, on tähelepanu keskmes ergonoomiline mugavus ja esteetiline nauding. Meie suurest valikust leiate üsna lihtsalt soovitud kombinatsiooni oma isikliku heaoluoaasi loomiseks. Segistitest tarvikuteni: tänu vormide, materjalide ja funktsioonide mitmekesisusele saate anda vannitoale isikupärase ilme.

Inspiratsioon ja nõuanded isikupäraste vannitoakontseptsioonide elluviimiseks

Moodne vannitoadisain nõuab terviklikku planeeringut. Kujundust mõjutavad rohked detailid, mida tasub arvesse võtta ja mille üle tuleb teil otsustada. Hansgrohe on kogenud vannitoadetailide tootjana teie usaldusväärne partner kõigis teie vannitoa kujundamist puudutavates küsimustes. hansgrohe aitab otsuste tegemise etapis, tutvustades moodsa vannitoa trende ja uudistooteid. Sukelduge unistuste vannitubade maailma ja tutvuge hansgrohe stiilimaailmadega.

Kui vannitoa planeerimise funktsionaalsed ja esteetilised põhitingimused on paika pandud, leiate hansgrohe vannitubade nõustajast kasulikke näpunäiteid oma projekti elluviimiseks. Tähelepanu keskmes on vannitoa planeerimise, teostamise, puhastamise ja hoolduse meetodid.
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses