hansgrohe värvilised segistid lisavad pereelule kirevust.
FinishPlus – 6 värvilist pinnakatet

Disain järgib vaid ühte põhimõtet – sind

Olenemata sellest, kas elame maal või linnas, üksi või koos mitme põlvkonnaga, alustame ja lõpetame oma päeva vannitoas. Samuti meeldib meile kõigile end isikupäraselt väljendada. Värvikas elu, värvilised pinnad: FinishPlus annab võimaluse end väljendada, kuidas ja kus meeldib. Sest disain järgib vaid ühte põhimõtet – sind. 

Kodu. See on midagi palju enamat kui kaks tuba, köök ja vannituba    

Lahe või elegantne? Minimalistlik või ekstravagantne? Olenemata sellest, kuidas, kellega või kus sa elad: hansgrohe käib sinuga kaasas kogu elu. Viie FinishPlus pinnaviimistluse abil saad oma vannnitoa luua täpselt oma maitsele vastavalt. Meie mattvärvides ja metalltoonides toodetega saad vabalt väljendada oma ettekujutust esteetikast. Selleks, et valamu-, vanni- või dušialast saaks su lemmikpaik.

#CreateAsYouAre: ilus on see, mis sulle meeldib    

See, et hansgrohe teeb pika kasutusea ja keskkonnasõbralike veesäästlike funktsioonidega kvaliteetseid vannitoatooteid, on asja üks külg. Teine asi on aga see, mida kodus toodetega teed. Pildigaleriis esitleme inspireerivaid näiteid meie klientidelt. Meie hansgrohes oleme igatahes vaimustatud. 

FinishPlus: kujundus igaks olukorraks

Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses