hansgrohe – silmaga näha ja käega katsuda

Erialamessid loovad sidemeid

Tulge ja vaadake uuenduslikke vannitoa- ja köögitooteid oma silmaga erilises keskkonnas: hansgrohe kaubamärk tutvustab ennast ja oma tooteid paljudel messidel ja üritustel üle kogu maailma, alates rahvusvahelistest erialanäitustest kuni kohalike messideni - tihti olemegi päris teie lähedal. Kohtumisteni!

The hansgrohe trade fair stand at the ISH.
hansgrohe ja AXORi brändid maailma suurimal sanitaartehnikamessil ISH 2019 Frankfurdis
Tulge ja vaadake meie messiboksis viimaseid murrangulise tähtsusega innovatsiooniuudiseid segistite, duššide ja dušisüsteemide maailmas. Tutvuge ka meie uute toodetega, mis on loodud kõrgkvaliteedilise disainiga köökide jaoks. Testige meie tooteid omal nahal, paljud dušid-segistid on töötavate mudelitena välja pandud ning kasutage võimalust meiega silmast silma rääkida. Hansgrohe töötajatel on väga hea meel teie küsimustele vastata ja aidata teil välja valida kõige sobivamad lahendused oma unistuste vannituppa ja köögi südamesse. Loodame, et saate meilt palju inspiratsiooni!

hansgrohe ja AXORi virtuaalne väljapanek avatud

Teil on nüüd võimalus 24/7 virtuaalselt ringi vaadata meie veeakadeemias, Hansgrohe näitusealal peakontori juures Schwarzwaldis, kus on esitatud ka kõige viimsed 2021 uudistooted.
 
EstBuild / Eesti Ehitab
AXOR ja hansgrohe on kohal!

Tallinna ehitus- ja sisustusmess 2021 

Tallinna ehitus- ja sisustusmess keskendub innovaatiliste tehnoloogiate jpt teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele. Messilt saab väärt nõu nii ehitusettevõtja kui oma kodu rajaja.
 
  • Millal: 26.-28. august 2021
  • Kus: Eesti Näituste messikeskuses, külastage messi veebilehte
  • Mis: hansgrohe ja AXORi innovaatilised vannitoa- ja köögisegistid, dušid ja tarvikud. Funktsionaalsed, tippdisainiga ja keskkonnasäästlikud. hansgrohe Pulsify, Rainfinity ja Croma E dušisüsteemid, FinishPlus pinnaviimistlus, AddStoris tarvikud, köögisegistid Aquno Select, Talis M54, valamukomplektid. Disainsegistite kollektsioonid AXOR One, AXOREdge, AXOR MyEdition. AXOR One dušid jne.
  • Ootame teid C-hallis, messiboksis C-418/419 
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses