hansgrohe – silmaga näha ja käega katsuda

Erialamessid loovad sidemeid

Tulge ja vaadake uuenduslikke vannitoa- ja köögitooteid oma silmaga erilises keskkonnas: hansgrohe kaubamärk tutvustab ennast ja oma tooteid paljudel messidel ja üritustel üle kogu maailma, alates rahvusvahelistest erialanäitustest kuni kohalike messideni - tihti olemegi päris teie lähedal. Kohtumisteni!

The hansgrohe trade fair stand at the ISH.
hansgrohe ja AXORi brändid maailma suurimal sanitaartehnikamessil ISH 2019 Frankfurdis
Tulge ja vaadake meie messiboksis viimaseid murrangulise tähtsusega innovatsiooniuudiseid segistite, duššide ja dušisüsteemide maailmas. Tutvuge ka meie uute toodetega, mis on loodud kõrgkvaliteedilise disainiga köökide jaoks. Testige meie tooteid omal nahal, paljud dušid-segistid on töötavate mudelitena välja pandud ning kasutage võimalust meiega silmast silma rääkida. Hansgrohe töötajatel on väga hea meel teie küsimustele vastata ja aidata teil välja valida kõige sobivamad lahendused oma unistuste vannituppa ja köögi südamesse. Loodame, et saate meilt palju inspiratsiooni!

Hansgrohe virtuaalne väljapanek avatud

Lisaks on teil võimalus 24/7 virtuaalselt ringi vaadata meie veeakadeemias, Hansgrohe näitusealal peakontori juures Schwarzwaldis
 
hansgrohe AQUA DAYS 21

Virtuaalne erialamess: tulge tutvuma hansgrohe ja AXORi 2021. aasta uudistoodetega!

Kui kokku saavad suurepärane disain ja tipptehnoloogia, võivad tulemused olla elumuutva tähtsusega. Tulge ja vaadake virtuaalmessil Hansgrohe Aqua Days, kuidas me igapäevaelus veega seonduvat kujundame ja uuendame. Saate näha palju inspireerivaid AXORi ja hansgrohe kaubamärkide uudiseid.

Osalemiseks palume kindlasti eelnevalt registreeruda  külastades meie profiveebisaiti siin. Teil on võimalus olla esimeste seas, kes saavad eksklusiivse ülevaate meie 2021. aasta tooteuuendustest!
​​​​​​​
EstBuild / Eesti Ehitab
AXOR ja hansgrohe on kohal!

Eesti Ehitab 2021

EESTI EHITAB on ehitusvaldkonna erialamess, mis keskendub innovaatiliste tehnoloogiate jpt teemade avamisele ning uusima oskusteabe, kogemuste ja oskuste levitamisele. Eesti suurimalt ehitusmessilt saab väärt nõu nii ehitusettevõtja kui oma kodu rajaja.
 
  • Millal: 12.-15. mai 2021
  • Kus: Eesti Näituste messikeskuses, külastage messi veebilehte
  • Seni vaadake meie uudiseid siit ja külastage meie edasimüüjate väljapanekuid, need leiate siit 
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses