Isiklikud seaded

Küpsiste haldamise reeglid

Meie klientide kaitsmine on Hansgrohe jaoks ülioluline. Teie andmete kaitsmine pole siinjuures erandiks. Seepärast kasutame ainult selliseid küpsiseid, mis ei sisalda isiklikku või teid tuvastavat infot. Aga meie kasutatavad küpsised on sellised, mis teevad meie lehekülgede külastamise Teie jaoks tulemuslikumaks. Seepärast tahaksime selgitada lähemalt, milliseid küpsiseid ja millistes olukordades me neid kasutame.

Küpsisefailid teevad veebisaidi paremini kasutatavaks

Küpsised on väikesed tekstifailid, mis on veebisaitide või ka e-kirjade poolt teie arvutisse salvestatud. Nad annavad ettevõtetele kasulikku infot. Teie kui kasutaja jaoks tähendavad nad seda, et saate veebilehti efektiivsemalt kasutada, näiteks ei pea Te igal külastuskorral uuesti andmeid sisestama. Küpsised kindlustavad ka, et saate meilt asjakohast infot.

Me kasutame oma kodulehtedel kahte tüüpi küpsisefaile:
 • Seansiküpsiseid, mis kustutatakse pärast iga külastust
 • Püsiküpsised, mis jäävad seadmesse meie saitide korduvkülastuste puhul.
Kõik need küpsisefailid on olulised meie veebisaitide sujuvaks kasutamiseks.

Seansiküpsiseid (session cookies) kasutab server, et salvestada informatsiooni tegevuste kohta meie veebisaitidel, et kasutajad saaksid mugavalt jätkata sealt, kus nad nendel lehtedel pooleli jäid. Reeglina pole veebisaitidel "mälu". Küpsised edastavad serverile, milliseid lehekülgi kasutajale näidata, nii ei pea kasutaja neid endale meelde jätma või alustama veebikeskkonna lehitsemist algusest peale. Küpsised toimivad meie veebilehtedel teatud tüüpi "järjehoidjatena".
Püsiküpsiseid ehk jälitusküpsiseid kasutatakse kasutajate eelistuste salvestamiseks. Te saate soovi korral oma veebilehitseja seadistuste kaudu küpsiseid piirata, kustutada või deaktiveerida, aga siis ei saa Te kõiki lehekülje funktsioone kasutada. Rohkem infot küpsiste välja lülitamise kohta leiate leheküljelt Küpsiste haldamine.

Siin on loetelu meie küpsistest koos lühikese kirjeldusega:
 • ROUTEID, SERVERID: Need küpsised juhivad kasutaja alati ühe ja sama serveri juurde.
 • XSRF TOKEN: Kasutatakse Cross-Site Request Forgery (CSRF) vältimiseks. CSRF on rünnak arvutisüsteemi vastu, kus ründaja teeb veebirakenduses mingi transaktsiooni.
 • JSESSIONID: See küpsis tuvastab Teid külastajana erinevatel veebilehtedel ning salvestab spetsiifilisi omadusi ja seadeid nagu näiteks õrritajate esitamine jne. See küpsis kustutatakse kohe pärast veebilehelt lahkumist.
 • notepad: selles küpsisefailis salvestame märkmepaberile kantud tooteid.
 • productComparison: Selles küpsisefailis salvestame toodete võrdlusesse kantud tooteid.
 • hansgrohe-cookie-seen: See küpsis paigaldatakse, kui kasutaja on näinud teadet küpsiste kohta.
 • cb-enabled: See küpsis salvestab kasutaja valiku küpsiste reeglitega kas nõustuda või mitte.
 • inspiration-tool-like: See küpsis salvestab Inspiratsiooni peatüki meeldimised.
Kolmanda osapoole küpsised:
 • Google Analytics: _ga, _dc_gtm_UA-xxxx-y (spetsiifilised riigi koodid): Neid küpsiseid kasutatakse statistilise info kogumiseks kasutaja käitumise kohta, et veebileti paremaks teha. Need küpsised koguvad infot anonüümselt, näiteks külastajate arv, milliselt veebilehelt kasutaja meid leidis ja milliseid lehekülgi külastas. See info salvestatakse külastuse lõpus ja seda kasutatakse järgmise külastuse käigus.
 • Surveymonkey: Kui osalete veebiküsitluses, siis tulevad käiku Surveymonkey küpsised. Detailsemat infot kasutatavate küpsiste kohta saab leida vastavalt veebisaidilt või otse teenuse osutajalt.
 • Youtube: Detailsemat infot kasutatavate küpsiste kohta saab leida vastavalt veebisaidilt või otse teenuse osutajalt.
 • NewRelic: Detailsemat infot kasutatavate küpsiste kohta saab leida vastavalt veebisaidilt või otse teenuse osutajalt.
 • Yellowmap: Detailsemat infot kasutatavate küpsiste kohta saab leida vastavalt veebisaidilt või otse teenuse osutajalt.
Soovime teile teatada, et kasutame jälgimispiksleid teatud teabe kogumiseks, mida saame kasutada, et hinnata oma kampaaniate tulemusi ja kasutajate interaktsioone meie sisuga. Jälgimispikslid on nähtamatu graafika, mis aktiveeritakse kohe, kui kasutaja tuleb meie veebisaidile. Need võimaldavad veebilehitsejaid või seadmeid uuesti tuvastada. Isikuandmeid ei salvestata. Nende tehnoloogiate abil saame analüüsida oma veebisaidi külastusi ja kasutuskäitumist, et kuvada isikupärastatud reklaame näiteks sotsiaalmeediavõrgustikes. Saate need tehnoloogiad blokeerida, paigaldades oma veebilehitsejasse tasuta pistikprogrammid. 
 
Kui jagate arvutit teiste inimestega mõjutab küpsiste lubamine või keelamine kõiki antud arvutit kasutavaid inimesi.
 
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses