EcoSmart: tõeline dušinauding väikese veekuluga.
Säästa vett, energiat ja raha!

#InTouchWithOurPlanet: säästa vett rõõmuga

Kas tahad duši all käies vett säästa, energia eest vähem maksta ja seejuures siiski duši all käimist nautida? Meie veesäästukalkulaatoriga saad arvutada, kui palju ressursse on võimalik säästa hansgrohe EcoSmart-duššidega.

EcoSmart-tehnoloogia abil nelja inimese poolt aastas säästetud veega* saab täita

Nii säästetaksegi EcoSmart-tehnoloogiaga vett ja elektrit

Väike nipp, suur mõju: selles videos selgitatakse EcoSmart-tehnoloogia tööpõhimõtet.

Selle kestliku hansgrohe leiutisega säästad väärtuslikke ressursse ilma dušinaudingus kaotamata.

Saladus peitub EcoSmart-tehnoloogias, tänu millele kulub kuni 40 protsenti vähem vett, kui tavaliste dušiotsakutega. EcoSmart+ puhul säästetakse isegi kuni 60 protsenti. Tänu väiksemale veekulule kulub vee soojendamiseks vähem energiat ja nii on ka gaasi- või elektriarved väiksemad

Arvuta, kui palju võid säästa! Kasuta hansgrohe veesäästukalkulaatorit, et leida, kui palju vett, energiat ja raha võid aastas säästa.

Vesi on rohkem kui lihtsalt ressurss. Roheline on enam kui lihtsalt värv.

Vesi on elu ja meie kirg. Seepärast teeme me kõik, et kaitsta väärtuslikke ressursse: vee- ja energiasäästlike duššide, segistite ja tehnoloogiatega. Juhin-du ka sina oma kirest vee ja meie kauni planeedi vastu. koos oleme #InTouchWithOurPlanet. See tekitab hea tunde, kui tead, et iga kord duši all käies panustad natuke planeedi heaolusse.

Hansgrohe Group juhindub oma tegevuses kestlikest põhimõtetest 

Kestlik mõtlemine ja tegutsemine on Hansgrohe kontsernis sügavalt juurdunud. 1980. aastatel olime üks esimesi tootjaid, kes tõid turule vett säästva käsiduši. 2030. aastaks kasutab ettevõte kõikides duššides ja segistites vee- ja energiasäästlikke tehnoloogiaid, sest Hansgrohe Groupi vannitubade analüüsi andmetel on umbes 90 protsenti CO2 heitkogustest seotud vannitoa kasutusfaasiga.

*näidisarvutus põhineb eeldusel, et iga neljaliikmelise pere liige veedab iga päev duši all 5 minutit.
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses