Mees hansgrohe EcoSmart üladuši all.
Säästa vett, energiat ja raha!

Veemõnude kestlik nautimine

Kas tahad duši all käies ja käte pesemisel vee ja energia eest vähem maksta, kuid siiski veemõnusid nautida? Meie veesäästukalkulaatoriga saad arvutada, kui palju saad hansgrohe EcoSmart ja CoolStart tehnoloogiatega säästa.

Vähem sooja vett, vähem CO₂-emissioone

Käsiduši CO₂-jalajälg on kasutusfaasis kaugelt kõige suurem. Selle faasi CO₂-emissioonid on umbes 1000 korda suuremad kui tootmisfaasis. Seetõttu oleme võtnud oma ülesandeks välja töötada kestlikud tootelahendused, mis ühendavad vee- ja energiasäästlikud tehnoloogiad, nagu EcoSmart ja CoolStart ainulaadse vee-elamusega. Kooskõlas meie kaubamärgi DNA-ga tahame võtta vastutuse inimeste, keskkonna ja meie planeedi ees.

Joonis Hansgrohe säästva strateegia kohta.

Nii säästetaksegi EcoSmart-tehnoloogiaga vett ja elektrit

Väike nipp, suur mõju: selles videos selgitatakse EcoSmart-tehnoloogia tööpõhimõtet.

Säästliku hansgrohe leiutisega säästad väärtuslikke ressursse ja samas on duši all käimine ülimalt mugav. Saladus peitub EcoSmart-tehnoloogias, tänu millele kulub kuni 40 protsenti vähem vett kui tavaliste hansgrohe dušiotsikutega. EcoSmart+ puhul säästetakse isegi kuni 60 protsenti. Tänu väiksemale veekulule kulub vee soojendamiseks vähem energiat ja nii on ka gaasi- või elektriarved väiksemad.

Kes jahedalt alustab, säästab energiat.

CoolStart segistid on kliimasõbralikud. Kui hoob on keskmises asendis, voolab ainult külm vesi. Kui kuum vesi on tõesti vajalik, tuleb lihtsalt CoolStart-segisti hooba vasakule liigutada. 

Kus saame säästa energiat, kuidas suunata atmosfääri vähem CO₂-heidet, mida saame teha kliimamuutuste vastu võitlemiseks? Need küsimused muudavad meid kõiki rahutuks. Kõige parem on otsida vastuseid seoses meie kodude energiatarbijatega, mida kasutame iga päev mitu korda. Üks seesugune näide on valamusegistid. Hansgrohe CoolStarti põhimõte on nii lihtne kui ka geniaalne: nendest segistitest voolab soe või kuum vesi ainult siis, kui seda tõesti vajad. Vajalikku energiat tarbid alles siis, kui liigutad segisti hooba aktiivselt vasakule.

Roheline. Rohelisem. Eco* 2030. Selliselt on hansgrohe pühendunud säästvale äritegevusele. 

In Touch With Our Planet logo

Hansgrohe grupis on säästev mõtlemine ja tegutsemine hansgrohe kaubamärgi lahutamatu osa. Paljud meie tooted on varustatud ressursse säästvate tehnoloogiatega. Juba 1980ndatel aastatel olime üks esimesi tootjaid, kes tõi turule vett säästva käsiduši.

Käsidušši CO₂-jalajälg on kasutusfaasis kaugelt kõige suurem. Kasutusfaasi CO₂-emissioonid on umbes 1000 korda suuremad kui tootmisfaasis. Seetõttu oleme võtnud oma ülesandeks, muuta kogu oma duššide ja segistite tootevalik 2030. aastaks „ECO“ piiridesse. Konkreetselt tähendab see seda, et vähendame kasutusel olevate vett juhtivate toodete vee- ja/või energiatarbimist vähemalt 22 protsenti võrreldes baasaastaga 2020.


* Hansgrohe Grupp määratleb „ECO“ kui kasutusel olevate vett juhtivate toodete vee- ja/või energiatarbimise vähendamise vähemalt 22 protsendi võrra võrreldes baasaastaga 2020

Tutvu meie vee- ja energiasäästlike toodetega

Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses