FEB AS Viljandi

Logo

AS FEB on 1991. aastal loodud Eesti juhtiv sanitaartehnika hulgi- ja jaemüügiga tegelev ettevõte. Lisaks sanitaar- ja keskkonnatehnikale on tootevalikus tööriistad ja ehitusseadmed ning elektri- ja nõrkvoolusüsteemid.

Alates 2006. aastast kuulub AS FEB Põhjamaade oma valdkonna suurimasse kontserni Ahlsell AB peakorteriga Stockholmis. Ahlsell on juhtiv sanitaar- ja keskonnatehnika, elektri, kütte- ja ventilatsiooniseadmete, töökaitsevahendite ning tööriistade ja ehitusseadmete hulgimüüja, tegutsedes tänapäeval Rootsis, Norras, soomes, Taanis, Venemaal, Poolas ja Eestis

AS-l FEB on müügiesindused üle kogu Eesti: Tallinnas, Tartus, Pärnus, Rakveres, Narvas ja Viljandis.

Lisaks müügiesindustele on Tallinnas hulgiladu ja internetis e-pood www.feb.ee.

AS FEB meeskonda kuulub 130 töötajat. AS FEB eesmärgiks on pakkuda tooteid kvaliteetsetelt tootjatelt, ning sinna juurde professionaalset müügieelset- ja järgset konsultatsiooni.

Spetsialistid soovitavad, Meistrid eelistavad!

Tootesarjad edasimüüja juures

  • Croma 100
  • Crometta 85
  • Focus M41
  • Focus S
  • Raindance S

Teave

Kuna meie edasimüüjad värskendavad tihti oma väljapanekuid, ei saa Hansgrohe garanteerida, et Teie valitud tootesarjad vastava edasimüüja juures väljas on. Palun võtke enne oma külaskäiku müügisalongiga ühendust. Vabandame võimalike ebamugavuste pärast.