Parem hügieen hansgrohega

Kontaktivaba kätepesu segistit puudutamata

Otsite segistit oma restorani, ettevõtte või asutuse WCsse või sanitaarruumidesse? Kätepesijate rohkuse korral on puhtus ja hügieen väga olulised – ka segistite pinnal. hansgrohe toetab õiget kätepesu ja head hügieeni kontaktivabade segistitega.  

Puutevabade elektrooniliste segistite eelised

Parem hügieen hansgrohega
Nakkuste vältimiseks on kätepesu teema aktuaalsem kui kunagi varem. hansgrohe kontaktivabad segistid aitavad hügieeni hoida ja ressursse säästa.
  • Pole vahetut kontakti segisti ega selle käepidemega. See parandab hügieeni valamu juures iseäranis siis, kui sanitaarruume kasutab palju erinevaid inimesi. 
  • Vee optimaalne temperatuur on õigeks kätepesuks eelseadistatud, seda pole vaja iga kord eraldi reguleerida. 
  • Vett tuleb vaid kasutamise ajal. See säästab vett ja vähendab veesoojendamise energiakulu. EcoSmart tehnoloogiat kasutavad segistid on äärmiselt veesäästlikud.
  • Elektrooniliste segistite kuju võimaldab neid hõlpsalt ja tõhusalt puhastada. Valamu puhastamiseks on võimalik kasutada segisti vee sulgemisfunktsiooni, et vesi puhastamise ajal ei voolaks.
  • Kestev kvaliteet: hansgrohe elektroonilised segistid on TÜV-sertifikaadiga kvaliteetsed margitooted, millele anname vabatahtlikult viieaastase tootjagarantii.
  • Suurepärane hügieen ja tippdisain: vormitäiusliku disainiga elektrooniline segisti valamukapil, tagab vannitoa hea hügieeni ja meeldiva interjööri. 

Õige kätepesu korral ei pea segistit puudutama    

​​​​​​​Kontaktivabad segistid on äärmiselt hügieenilised: kuna elektroonika paneb vee otsekui võluväel voolama, ei pea kangi ega käepidet puudutama. Ei segisti avamiseks ega sulgemiseks. Sisseehitatud infrapunasensor tuvastab käte olemasolu valamus, käivitab automaatselt veevoolu ja katkestab selle pärast käte pesemist. 
hansgrohe kontaktivabad valamusegistid on kauni disainiga.
hansgrohe kontaktivabad valamusegistid on kauni disaini ja tugeva konstruktsiooniga. Seetõttu pakume lõpptarbijale vabatahtlikult viieaastast tootjagarantiid.

Need märgid tähendavad suuremat mugavust

Säästab nutikalt vett ja vähendab energiatarvet
EcoSmart
EcoSmart

Säästab nutikalt vett ja vähendab energiatarvet

hansgrohe elektroonilised segistid on tänu EcoSmart tehnoloogiale väga ökonoomsed. Tavajuhul on segistite veetarve vaid 5 l/min. Õhu juurdesegamise ja vooluhulga piiriku kombinatsioon säästab joogivett ja soojusenergiat.

Lisateave

Naudite vett kogu selle täiuses
AirPower
AirPower

Naudite vett kogu selle täiuses

hansgrohe AirPower tehnoloogia segab vee õhuga ja tagab meeldiva, kohevate ja pehmete piiskadega veejoa. Lisaks vähendab õhuga segamine valamus pritsimisohtu. Meeldivalt pehme juga võimaldab vett tõhusamalt kasutada ja selle tarbimist vähendada.

Loe rohkem

Optimaalne liikumisvabadus
ComfortZone
ComfortZone

Optimaalne liikumisvabadus

hansgrohe elektroonilised segistid on saadaval erineva kõrgusega ja iga erineva valamukapi jaoks. Individuaalse ComfortZone’i valik võimaldab kohandada segistilahenduse vastavalt kliendi vajadustele ja kohapealsele olukorrale.

Lisateave

Teie vabatahtlik tootjagarantii
Garantii
Garantii

Teie vabatahtlik tootjagarantii

hansgrohe annab kontaktivabade segistite lõppkasutajatele vabatahtliku viieaastase garantiikaitse, sest ettevõtte filosoofia oluliseks põhimõtteks on pakkuda oma klientidele igal ajal maksimaalset kvaliteeti.

Loe rohkem

Elektroonilised segistid erineva disainiga valamutele        

Paremat hügieeni tagavad infrapuna elektroonikaga kontaktivabad valamusegistid on saadaval võrgu- või patareitoitega. Spetsialist saab segisti paigaldada igasugusele valamukapile. Võrgutoitega variandi puhul tuleb mõelda ka vooluühendusele.

Võrgutoitega elektrooniline segisti kasutab valamukapis olevat pistikupesa, mis ühendatakse 6 V madalpinge saamiseks kaasasoleva trafoga. Ka vastav karp asub valamukapis ja on segistiga ühendatud. Sanitaartehnika spetsialist järgib ohutuskaugusi.

Patareitoitega puutevaba valamukapi segisti töötab madalpingel 6 V patareiga (tüüp CR-P2). Komplektis sisalduv karp ühendatakse valamukapis segistiga. Patarei kestab u 2 aastat, hiljem saab selle asendada.

Puutevaba segistit saab hõlpsalt seadistada

Sensori elektroonika tuleb seadistada kohapealsetele tingimustele, valamu suurusele ja pinnale vastavalt. hansgrohe elektroonilised segistid kohanduvad ümbrusega automaatselt. Paigaldaja fikseerib kontaktivaba segisti eelseadistamisel soovitud temperatuuri. Reguleeritava temperatuuriga segisti vee temperatuuri saab individuaalselt kohandada. 

Kui teil tekkis kontaktivaba elektroonilise segisti vastu huvi, siis siit leiate hansgrohe tootevaliku 

Elektroonilised segistid puhtama joogivee nimel    

Avalikes kohtades ja ettevõtetes olevad sanitaarseadmed seisavad periooditi pikemalt kasutuseta. Kui vesi ei voola välja, vaid jääb torustikku seisma, võivad hakata vohama kopsupõletikku tekitavad legionella bakterid. 

Elektroonilistel segistitel saab pärast pikemat kasutuspausi aktiveerida nn automaatse hügieeniloputuse, et vältida bakteritega saastatud veeauru sissehingamist. Hügieeniloputus on 10 sekundiline automaatne veevool, mis aktiveerub, kui viimasest kasutusest on möödas 24 tundi.

Lisaks on saadaval kolmeminutine püsiloputus termiliseks desinfektsiooniks. Mõlema funktsiooni aktiveerimine on võimalik teil, käitajal või hoone hooldusmeeskonnal.
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses