Finoris: ümber mõtestatud igapäevarutiin

Finoris muudab kraani all juuste pesemise lihtsaks.
hansgrohe uudistooted 2021

Segisti, mis on sama paindlik kui teie

Kas korterikaaslased või pere: mida rohkem inimesi koos elab, seda erinevamad on vajadused. Minimalistliku disainiga väga paindlik Finorise valamusegisti rahuldab kõik need vajadused. Selle kahe pihustusrežiimiga väljatõmmatav segistitila muudab vannitoarutiinid palju mugavamaks. Uus segisti on parim valik neile, kes eelistavad sirgete joontega disaini.

 

  • Väljatõmmataval segistitilal on kaks pihustusrežiimi: PowderRain ja  laminaarjuga
  • PowderRain-dušijuga mõjub oma tuhandete mikropiiskadega rahustavalt, samas loputab tõhusalt
  • ComfortZone 230 annab piisavalt ruumi kõigi vannitoatoimingute tegemiseks

Kas tahate pesta juukseid valamu juures? See on nüüd imelihtne.

Finoris muudab hommikuse rüseluse valamu ümber mitmekülgseks naudinguks. Sest hansgrohe uusima segistiga on kõik lihtne ja võimalik: nii hetketuju ajel juuste pesemine, mõnuga beebi vannitamine kui ka möödaminnes kampsuni pesemine.

Palju soove, üksainus dušš, lõbusam elu

Tänu pika voolikuga väljatõmmatavale dušiotsikule on kõik veega seotud toimingud lihtsad kui lapsemäng. Dušiotsik on segistisse integreeritud ja selle saab vajadusel kuni poole meetri ulatuses välja tõmmata. See annab erakordselt suure liikumisvabaduse ja pärast iga kasutuskorda libiseb dušiotsik sujuvalt tagasi oma kohale. 

Kas teile meeldib sirgjooneline disain?

Valamussegisti Finoris Flex on osa kvaliteetsest hansgrohe vannitoatoodete sarjast. Kui teile meeldib minimalistlik sisekujundus, sobib selle segisti üleliigsete detailideta geomeetriline kuju teile kui valatult. hansgrohe toodete arendajad teavad, et disaini hindavad inimesed armastavad end isikupäraselt väljendada. Seega on need segistid saadaval kolme pinnaviimistlusega: mattmust, mattvalge ja kroom. Nii saate oma vannitoa värvigamma valida just sellise nagu soovite: toon toonis või stiilsete kontrastidega.

Paindlik disain, mis valmistab rõõmu

Miks on Finoris hea kestlik lahendus

  • Selle suure liikumisvabadusega valamusegistiga toimuvad igapäevased vannitoarutiinid hoopis teisiti ja palju nauditavamalt. Paindlikkus neljas mõõtmes: väljatõmmatav segistitila, vee koguse reguleeritavustemperatuur ja kaks pihustusrežiimi.
  • See igale valamule sobiv valamusegisti on saadaval ka väljatõmmatava tilata, kuid see-eest kõrgemana. hansgrohe ComfortZone tehnoloogia tähendab rohkem ruumi segisti all, kasutusmugavust ja vähem veepritsmeid.
  • Kas mattmust või mattvalge? FinishPlus pinnaviimistlusega saate anda valamule isikupärase kaasaegse välimuse. Võite selle disainsarja tooteid kasutada kogu vannitoa kujundamiseks.
  • Kestliku hansgrohe EcoSmart tehnoloogia kasutamisel on veetarve vaid 5 liitrit minutis.
  • Tänu katlakivi eemaldamise funktsioonile QuickClean ei kogune segistile katlakivi – see tagab hoolitsetud välimuse ja pika kasutusea.
Head nõu annavad

Meie edasimüüjad teie läheduses